Lékařská konference v Olomouci

Lékařská konference v Olomouci

Studujete střední nebo vysokou školu se zaměřením na zdravotnictví? Jste lékař, zdravotní sestra nebo jiný odborník pracující ve zdravotnictví? Pracujete v sociálních službách? Právě pro Vás bude již brzy připraven záznam víkendové křesťanské lékařské konference, která proběhla v Olomouci ve dnech 20.-21. května 2017.

"Péče o lidské zdraví je a má být komplexní a interdisciplinární. Proto je připravované setkání určeno všem, kteří se přímo či nepřímo na této péči podílí, nebo se na ni teprve připravují - tj. pro (budoucí) lékaře a zdravotní sestry, ale také pro záchranáře, porodní asistentky, (klinické) psychology, farmaceuty, přírodovědce (pracovníky komplementu), teology (vč. nemocničních kaplanů) či právníky se zájmem o danou problematiku.
Kromě odborníků z praxe jsou vítáni i akademičtí a administrativní pracovníci, kolegové z komerční sféry a samozřejmě terénní pracovníci působící na zdravotně-misijním poli,"
řiká o konferenci MUDr. Norbert Cibíček, hlavní organizátor konference.

Záznam konference bude již brzy k dispozici na www.OdborniciDoSkol.cz

 

Studio Hamri zajistilo televizní záznam

Studio Hamri celou akcí podpořlo technicky a podíleli jsme se na televizním záznamu. Jsme rádi, že díky spolupráci s dobrovolníky je možné přiblížit celou akci i široké veřejnost.

 

 

 

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii
Page generated in 1.2628 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál